2014 yılında önce benim de görev yaptığım kadıköy şubesine açan Idea klinik başarısı bununla sınırlı kalmayarak bir kaç ay içerisinde avrupa yakasındaki 2. kliniği Nişantaşı semtinde açmıştır. Şişli ilçesinde bulunmakta olup, Mecidiyeköy’e sadece 10 dakika uzaklıktadır. Metrobüs ve metro ile ulaşımı oldukça kolay olup, özellikle avrupa yakası ve boğaziçi bölgesinde ikamet eden hastalarımız Idea klinik şubemizden yararlanabilirler.

Adres: Halaskargazi Caddesi No:145 Kat:5 (Kuran İş Merkezi) Nişantaşı – İstanbul
Tel: 0212 246 10 04 – 0212 247 10 04
GSM & WhatsApp: 0532 463 96 82

Idea Nişantaşı Doktor Kadrosu
Alanında uzman hekimlerde oluşan Idea klinik Nişantaşı şubesinde Op. Dr. Onur GÜRER (Kalp ve damar cerrahisi uzmanı) ile Op. Dr. Nizam KURTDERE (Genel Cerrahi Proctoloji) uzmanı olarak görev yapmaktadır. Alanında uzman hekim arkadaşlımız sizleri karşılayacaktır.

Nasıl Gidebilirim?
Avrupa yakasından gelecekler metrobüs hattını kullanmalarını tavsiye edeceğiz. Bahçeşehir ve Esenkent’ten gelecekler ise E-58 hattı ile mecidiyeköye kadar gelmelerini öneriyoruz. Gerek metrobüs gerekse, otobüsle gelecek hastalarımız mecidiyeköy durağında inerek M2 metro hattına aktarma yapabilir. 1 Durak sonra Osmaney istasyonunda inebilir. Yada hem sağlığını düşünenler için 15 dakikalık bir yürüme mesafesi olduğunu hatırlatabiliriz.

Anadolu yakasından gelecekler içinse İETT 251 ve 252 hattını kullanabilir onun dışında yine metrobüs hattı ile seyrantepe yada mecidiyeköy duraklarında M2 metro hattına aktarma yapabilirsiniz.

Yorum yapılmamış


WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz

yeni