Hasan Berat Cihan

Hakkımda

31 Aralık 1963 yılında Nevşehir ilimizde dünyaya gelen Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN İlk ve orta öğretimine müteakip 1986 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İhtisası Kalp Damar Cerrahisi olan uzmanımız 1994 yılından beri İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde görev yapmaktadır.

Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi
2014 Yılı itibari ile Idea klinik Kadıköy şubesinde görev yapmaya başlayan Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN ameliyatsız varis tedavileri için  sizleri bekliyor. Aşağıdaki soru ve yorum formundan doktorumuza sorularınızı iletebilir yada iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yaptığı Tedaviler
En yaygın tedavi ettiği hastalık varistir. Varisin her boyutunu ameliyatsız yöntemlerle tedavi edebilmektedir. Özellikle kılcal damarların tedavisinde geliştirilmiş en son teknoloji Exotherme lazeri İstanbul’da kullanan tek uzmandır. Yüz bölgesi kılcal damar çatlamaları leke yan etkileri sebebiyle doğru yöntem tespiti önemlidir. Yüz bölgesinde yan etkisiz bir şekilde kullanılabilen exotherme lazer yüz güldürücü sonuçlarıyla diğer yöntemlerin önüne geçmektedir. Exotherm lazer yanı sıra mikro skleroterapi ve radyo frekans ta uygulamaktadır. Toplar damarı daha iyi görüntüleyip varis tedavisinden daha iyi sonuç almayı sağlayan weinlight yi Türkiye’de ilk kullanan doktorlardandır.

İletişim Bilgileri
Adres
Bağdat Caddesi No:201 Akbank Çiftehavuzlar Şubesi Üstü / Kadıköy – İstanbul
Tel : 0216 357 00 02 – 0216 357 00 03
Cep Tel: 0542 231 28 23

Yorum yapılmamış


WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz

yeni