eldeki kalın damarlar nasıl geçerPek çok kadın ellerindeki venlerden şikayetçidir.  Yaşlanmayla birlikte ellerde cilt altı yağ dokusunun kaybı ile birlikte deri elastikiyetinde azalma oluşur.  Bu da el venlerini belirgin,  genişlemiş ve kıvrımlı bir hale getirir. Bu da kötü bir görüntü oluşturmakta, ve genç görünümlü ellere sahip olmak için bir beklenti doğurmaktadır. Bu amaçla, el venleri için  yapılan skleroterapi  emin ve güvenilir bir tedavi yöntemidir

Tedavi sonrası ellerinizin daha genç ve sağlıklı olduğunu hemen fark edeceksiniz.  Yüzünüze yapılan gençleştirme işlemlerine rağmen ellerinizdeki venler  gerçek yaşınızı ortaya koyacaktır. İşlem basit, ağrısız, sonuçlar dramatik iyi ve kalıcıdır.

Kol ve ellerimizin anatomisi bacak ve ayak anatomisine benzerdir. Venöz kanı kalbimize taşıyacak pek çok toplar damar vardır. Cildin altında gördüğümüz yüzeyel venler dışında esas venöz kan dolaşımını sağlayan zengin derin venöz toplar damar ağı mevcut olup, gerekli dolaşımı devam ettirecektir.

Meme kanser cerrahisi (koltuk altı lenf bezlerinin de alındığı)  geçiren, kollarında lenfödem , atan damar hastalıkları, toplar damar tıkanıklıkları olan hastalarda yapılmamalıdır.

http://www.varisistanbul.com/ellerde-damar-genislemesi.html

El Venlerinde Skleroterapi için 5 yorum yapılmış


hatice
2 Mart 2018

hocam el ve ayak damarlarım sıcak havalarda şişip ağrı yapıyor. damarlarım çekiliyormuş gibi bir his oluyor . bahsettiğiniz tedavi bana uygulanabilir mi

admin
12 Mayıs 2018

El ve syak damarlarına da tedavi uyguluyorum

admin
7 Temmuz 2018

El ve syak varislerine de tedavi uyguluyorum.
Saygılar

meltem
11 Ağustos 2018

hocam el varisim var ağrım yok ama görültü olarak beni rahatsız edyiyor ne öneririsiniz?

admin
13 Ağustos 2018

El varislerinde köpük tedavisi ile kalıcı öok tatminkar sonuçlar alıyorum..
Saygılar